KONST / Litografier / Färglitografi 15275043
nr 1527 5043
Magdolna Szabo
(f. 1958), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 124/240. Färglitografi, bildmått: 24x24 cm, yttermått inklusive ram: 53x43 cm
Magdolna Szabó, svensk bildkonstnär född 1958 i Dévaványa i Ungern.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:29:33
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Magdolna Szabo
Läs mer om Magdolna Szabo